Vstupní a pravidelné ošetření

VSTUPNÍ VYŠETŘENÍ (INICIÁLNÍ LÉČBA)

Ošetření zahrnuje zjištění anamnézy, kompletní vyšetření stavu zubů a dásní, zhodnocení hygieny dutiny ústní, stupně zánětu dásně a stavu parodontu dle indexů, výběr pomůcek k čištění, kalibraci mezizubních kartáčků, instruktáž správného čištění s vybranými pomůckami.

Dále odstranění plaku a zubního kamene pomocí přístrojového vybavení a speciálních ručních nástrojů, leštění zubů a odstranění pigmentací, aplikaci fluoridového přípravku, konzultaci ohledně dentální hygieny.

V případě velkých nánosů plaku a zubního kamene na zubech a při zánětech dásní jsou zpravidla potřeba další navazující návštěvy.

PRAVIDELNÁ KONTROLNÍ A UDRŽOVACÍ FÁZE (RECCAL)

Provádí se 2 – 3x ročně v závislosti na stavu chrupu. Ošetření zahrnuje kontrolní vyšetření stavu zubů a dásní, zhodnocení hygieny dutiny ústní, korekci pomůcek k čištění a rekalibraci mezizubních kartáčků.

Dále reinstruktáž správného čištění s vybranými pomůckami, odstranění plaku a zubního kamene pomocí ultrazvuku a speciálních ručních nástrojů, leštění zubů a odstranění pigmentací, aplikaci fluoridového přípravku, konzultaci ohledně dentální hygieny.

Lidé také hledají

zubní kámen

zubni kamen

odstranění zubního kamene

jak odstranit zubní kámen

zubní kámen odstranění

odstranění zubního kamene ultrazvukem

odstraneni zubniho kamene

čištění zubů ultrazvukem

dentální hygiena ultrazvukem

Odkud jsou mí klienti

Nymburk

Poděbrady

Sadská

Lysá nad Labem

Milovice